אסף סובול
מנהל פיתוח עסקי
מרוץ המכוניות החכם בעולם !

מה הקשר בין חברת אורקל למשחק במכוניות מרוץ?

מרוץ מכוניות 'הדור הבא' של אורקל מכניס את שירותי הענן להילוך גבוה ומדגים איך טכנולוגיות ענן יכולות לגרום לדברים לקרות באמת:

איך משחק הווידאו האהוב עובר מהמסך לעולם הפיסי, ומאפשר לכם לשחק חכם – אבל הפעם במכוניות אמיתיות.

אז איך זה עובד?

השחקנים משתמשים בטאבלט שמתקשר ב- Bluetooth עם המכוניות על המסלול.

במהלך המרוץ נרשמים ארועים שונים כמו: מהירות גלגלים ימניים/שמאליים, מעבר נתיב, פניות ימינה ושמאלה, ירידה מהמסלול ועוד. הנתונים הרבים מוזרמים לOracle Big Data Cloud Service  באמצעות חיישני IoT שונים. הדאטה מועבר לOracle IoT Cloud Service  וכאן זה מתחיל להיות מעניין:

פרמטרים ודפוסי הנסיעה של ה"נהגים" המשחקים מוצגים על לוחות המחוונים (dashboards) , יכולות machine learning מאפשרות קבלת החלטות בזמן אמת.

לסיום, המידע עובר למערכת ביג דאטה של אורקל שמנתחת אותו כדי לבצע אופטימיזציה של הנהיגה ולשפר ביצועים למרוץ הבא, לקראת הביצוע המושלם!

כי מה הטעם במידע אם אי אפשר לעשות איתו משהו גם אחר כך?

בואו לראות Data in Action !

 

לינק לדמו

ב-21 במרץ יתקיים יום הענן של אורקל Oracle Cloud Tech Day, בו תשיק החברה רשמית בישראל את הדור הבא של טכנולוגיות הענן שלה ותציג חידושים רבים ב- IaaS ו-PaaS.

להרשמה לחצו כאן

 

Share on FacebookShare on LinkedInTweet about this on Twitter
מרוץ המכוניות החכם בעולם ! Reviewed by on . מה הקשר בין חברת אורקל למשחק במכוניות מרוץ? מרוץ מכוניות 'הדור הבא' של אורקל מכניס את שירותי הענן להילוך גבוה ומדגים איך טכנולוגיות ענן יכולות לגרום לדברים לקרו מה הקשר בין חברת אורקל למשחק במכוניות מרוץ? מרוץ מכוניות 'הדור הבא' של אורקל מכניס את שירותי הענן להילוך גבוה ומדגים איך טכנולוגיות ענן יכולות לגרום לדברים לקרו Rating: 0

הגיבו באמצעות פייסבוק

scroll to top
%d בלוגרים אהבו את זה: