רונן וולף
פינת ה-CTO
רכיבת ניסיון על הענן של אורקל

כחלק מעבודתנו אנחנו פוגשים לקוחות של אורקל ומציגים את שירותי הענן שלנו, בעיקר את שירותי ה-IaaS וה-PaaS. כשלקוחות מתעניינים ורוצים לנסות את הענן, בדרך כלל השאלה הראשונה שלהם היא "איך אני משיגה את זה?" או "איך אני מתקין את זה אצלי?"

אנחנו באורקל נמצאים במסע אל הענן, והלקוחות שלנו הולכים איתנו בדרך הזאת. בעבר הם היו רגילים להוריד מוצרים מ- Oracle Software Delivery Cloud או OTN ולהתקין אותם, ובמקרים רבים מישהו מצוות הפריסייל שלנו בא ומדגים להם ואולי גם עוזר להם להתקין ולקנפג אותו. אבל הרי כבר אין בזה צורך, כי זה ענן! לא צריך להתקין שום דבר וכמובן אפשר לנסות את שירותי הענן שלנו חינם אין כסף ואפילו בלי למסור את פרטי כרטיס האשראי…

אז איך מנסים את הענן של אורקל?
אורקל נותנת שירותי ענן לתקופת ניסיון של חודש, ותהליך ההרשמה פשוט למדי:

  • לכו לכתובת http://cloud.oracle.com
  • לחצו על הכפתור Free Trial שנמצא בפינה הימנית העליונה ותקבלו רשימה של השירותים שאפשר לקבל לתקופת ניסיון. הנה הכתובת הישירה. שימו לב, בשלב זה לא כל השירותים ניתנים לתקופת ניסיון.
  • תלחצו על הלינק Try It של השירות שאתם רוצים. כשתלחצו עליו, תתבקשו להתחבר באמצעות שם המשתמש שלכם באורקל. לצורך תרגיל זה בחרתי בחבורה של שירותים שנקראת Oracle Cloud PaaS and IaaS.

  • אם אתם כבר לקוחות של אורקל, זה חשבון ה-SSO שאתם משתמשים בו כדי להתחבר ל-OTN או לאתר התמיכה My Oracle Support. אם אתם כבר מחוברים, לא תתבקשו להתחבר מחדש. אם אין לכם חשבון ושם משתמש, תצטרכו ליצור חשבון. כדי לעשות זאת לחצו על הכפתור Create Account. זה תהליך פשוט ומוכר. אחרי שתתחברו תגיעו לעמוד ההרשמה לתקופת הניסיון. במקרה שלנו העמוד שתגיעו אליו ייראה כך:

  • לאחר ההרשמה תקבלו מייל אתחול של הענן. אם תבקשו שירות כמו Compute, Database, Java, SOA, או MySQL, תקבלו את המייל בתוך שעתיים. לשירותים אחרים ייקח יותר זמן. במקרים מסוימים עדיף לבקש ממישהו באורקל שיעזור לכם. אתם מוזמנים ישירות אלי ולצוות שלי או לכל איש או אשת קשר שלכם באורקל.

הפרטים המלאים עם הסברים מפורטים נמצאים בתיעוד של אורקל בפרק Subscribing to an Oracle Cloud Service Trial

בהצלחה!

Share on FacebookShare on LinkedInTweet about this on Twitter
רכיבת ניסיון על הענן של אורקל Reviewed by on . כחלק מעבודתנו אנחנו פוגשים לקוחות של אורקל ומציגים את שירותי הענן שלנו, בעיקר את שירותי ה-IaaS וה-PaaS. כשלקוחות מתעניינים ורוצים לנסות את הענן, בדרך כלל השאלה כחלק מעבודתנו אנחנו פוגשים לקוחות של אורקל ומציגים את שירותי הענן שלנו, בעיקר את שירותי ה-IaaS וה-PaaS. כשלקוחות מתעניינים ורוצים לנסות את הענן, בדרך כלל השאלה Rating: 0

הגיבו באמצעות פייסבוק

scroll to top
%d בלוגרים אהבו את זה: